Description
( Brand : Bompani )
Specifications :
| Additional Feature 1 | Built-In Light |
| Size | 60 cm |
| Vent Style | Recirculating |
| Fan Capacity | 200 CFM |
| Power Source | Electric |
| Color Name | Silver |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Installation | Cassette |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | H11 60 ST |
| Product Length | 60 cm |
| Product Width | 52 cm |
| Product Height | 15 cm |
Reviews (0)
Be the first to review “Bompani 60cm Wall Mounted Cooker Hood Silver” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.