Description
Specifications :
| Brand | Orient |
| Power Source | Electric |
| Model | Ornamental |
| Colour Name | Metallic Ivory Cherry |
| Sweep | 1400 mm |
| Number Of Speeds | 5-Speed Regulator |
| Power/Wattage | 70 W |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Made | India |
Reviews (0)
Be the first to review “CEILING FAN ORIENT ORNAMENTAL 56″” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.