“Washing Machine Door Interlock Ardo, Candy 3002893 (49011687)ARDO (530001500,530001501,651016770),BOMPANI (M57530001500),CANDY (49011687)INDESIT (C00313146),WHIRLPOOL (481228058043, 481228058046)” has been added to your cart. View cart
Description
| weight | 0.059 kg |
| switching capacity | 16 A |
| colour | black |
| function | 1CO |
| voltage | 250 V |
| mounting distance | 23 mm |
| actuating force | 5 g |
| ambient temperature max. | 125 °C |
| connector | male faston 6.3mm |
| type | with plunger |
| length | 130 mm |
| alternative part number | 3240352 |
Reviews (0)
Be the first to review “Icematic floating switch 3240352” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.