Description
Specifications :
| Brand | Buraq |
| Power Source | Electric |
| Model Number | BOF-18 |
| Color Name | White |
| Size | 18-inch |
| Number Of Blades | 3 Leaf |
| Wattage | 60 W |
| Voltage | 220 -240 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
Reviews (0)
Be the first to review “ORBIT FAN BURAQ 18″” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.