Description
Specifications :
| Brand | Jay-B |
| Power Source | Electric |
| Model Number | FB-40-S018 |
| Color Name | White |
| Size | 18-inch |
| Number Of Blades | 3 Leaf |
| Number Of Speeds | 3-Speed |
| Wattage | 75 W |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 /60 Hz |
Reviews (0)
Be the first to review “WALL FAN JAY-B 18″” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.