Description
Specifications :
| Brand | GFC |
| Power Source | Electric |
| Model | Awami |
| Color Name | White |
| Sweep | 1400 mm |
| Number Of Speeds | 5-Speed Regulator |
| Power/Wattage | 65 W |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Made | Pakistan |
Reviews (0)
Be the first to review “CEILING FAN GFC AWAMI 56″” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.