Description
Specifications :
| Brand | Nobel |
| Power Source | Electric |
| Model Number | NF165S |
| Color Name | White |
| Material | Plastic |
| Size | 16-inch |
| Number Of Blades | 5 Leaf |
| Number Of Speeds | 3-Speed |
| Wattage | 70 W |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
Reviews (0)
Be the first to review “STAND FAN NOBEL 16″ WHITE” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.