Description
Specifications :
| Brand | Nobel |
| Power Source | Electric |
| Model Number | NF162WR |
| Color Name | Black/White |
| Material | Plastic |
| Size | 16-inch |
| Number Of Blades | 5 Leaf |
| Number Of Speeds | 3-Speed With Remote |
| Wattage | 70 W |
| Voltage | 220-240 V |
| Frequency | 50 /60 Hz |
Reviews (0)
Be the first to review “WALL FAN NOBEL 16″ WITH REMOTE” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products


Reviews
There are no reviews yet.