“Carrier A/C Air Conditioning Remote Control for Carrier Window Wall Mounted Portable Air Conditioner Remote Controller” has been added to your cart. View cart
Super General 90cm Wall Mounted Cooker Hood Silver
SKU:
SGHD95SS
Categories: Cooker hood, HOME APPLIANCES
Description
( Brand : Super General )
Specifications :
| Additional Feature 1 | Built-In Light |
| Additional Feature 2 | Fan Assisted |
| Additional Feature 3 | Air Vented |
| Size | 90 cm |
| Power Source | Electric |
| Color Name | Silver |
| Number Of Speeds | 3-Speed |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | SGHD95SS |
| Product Length | 90 cm |
| Product Width | 50 cm |
| Product Height | 15 cm |
Reviews (0)
Be the first to review “Super General 90cm Wall Mounted Cooker Hood Silver” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products

Reviews
There are no reviews yet.