Super General 60cm Wall Mounted Cooker Hood White
SKU:
SGHD65W
Categories: Cooker hood, HOME APPLIANCES
Description
( Brand : Super General )
Specifications :
| Additional Feature 1 | Built-In Light |
| Additional Feature 2 | Fan Assisted |
| Additional Feature 3 | Air Vented |
| Size | 60 cm |
| Power Source | Electric |
| Color Name | White |
| Number Of Speeds | 3-Speed |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | SGHD65W |
| Product Length | 60 cm |
| Product Width | 50 cm |
| Product Height | 15 cm |
Reviews (0)
Be the first to review “Super General 60cm Wall Mounted Cooker Hood White” Cancel reply
Shipping & Delivery
More Products

Reviews
There are no reviews yet.