Description
( Brand : Bompani )
Specifications :
| Additional Feature 1 | Built-In Light |
| Size | 90 cm |
| Filters | 3 Aluminum and 1 Charcoal |
| Vent Style | Recirculating |
| Fan Capacity | 200 CFM |
| Power Source | Electric |
| Color Name | Silver |
| Voltage | 220 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Material | Stainless Steel |
| Model Number | Chimney 90 ST |
Reviews (0)
Be the first to review “Bompani 90cm Chimney Hood Silver” Cancel reply
Shipping & Delivery


Reviews
There are no reviews yet.